O firmě

Petr Kocourek

Zajištujeme technické poradenství při stavbě WPC terasy. Samozřejmě, že Vám provedeme montáž terasy i z masivních dřevin, nebo stavbu terasy z exotických dřevin a dalších, jako je pařený smrk, modřín, borovice a jiné dřevěné terasy. Dále jsme schopni zajistit služby v oblasti: pokrývačské práce, sádrokarton, střešní okna, tepelné izolace střech, tesařské práce, požární bezpečnost staveb

Petr Kocourek


Naše další služby

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce provádíme na rodinných domech, hospodářských budovách, stavbách občanské vybavenosti a dalších stavbách. Pokrýváme s následujícími materiály: BRAMAC, TONDACH, STŘEŠNÍ ŠINDELE.

Sádrokarton

Sádrokartonové desky, stropy, příčky, profily, sádrokartonové podhledy. Sádrokarton lze uplatnit při rekonstrukci starých bytů i novostaveb, hotelů, úřadů, škol, nemocnic popřípadě i historických staveb.

Střešní okna

Úkolem střešních oken je prosvětlit interiéry místností. Střešní okna se vyrábí v několika provedení materiálu i skel v dnešní době i v provedení vynikajících tepelně izolačních limitů které se vyjdou do programu zelená úsporám.

Tepelné izolace střech

Tepelné izolace střech provádíme ze systému Pur izolací (ISOTEC PAMA) pro nadkrokevní izolace. Ze systémů ( Knauf ,Isover ……….. ) provádíme mezikrokevní izolace. Nadkrokevní izolace, nejlepší systém pro tepelnou izolaci

Tesařské práce

Tesařské práce provádíme všech typů a spojů, na rodinné domy, přístřešky, pergoly, garážová stání, i průmyslové objekty. Dále provádíme pobíjení palubkami na římsách i obložení domu z různých druhu dřevin i povrchových úprav.

Požarní bezpečnost staveb

Naše firma je certifikována na požarní bezpečnost staveb. K tomu používáme systémy od výrobců materiálu Promat, Grena, Knauf. Požarní bezpečnost staveb navrhneme a provedeme montáž včetně kontroly revizního technika.